Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
99 postów 13 komentarzy

Marek Ciesielczyk "przegrał" wybory o 3 głosy nie przy urnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3 głosy rzekomo zadecydowały o tym, że Ciesielczyk nie wszedł do Rady Miejskiej w Tarnowie, a w tym samym czasie ponad 600 głosów w tym samym okręgu zostało uznane za nieważne!

 

Marek Ciesielczyk w telwizji POLSAT i TVN mówi o pierwszym proteście wyborczym

 

Marek Ciesielczyk w głównym wydaniu WYDARZEŃ w POLSACIE i w FAKTACH w TVN mówi o proteście wyborczym (jego liście wyborczej zabrakło 3 głosów, by mieć radnego!)  – kliknij tutaj:

Nowa Prawica i Oburzeni żądają unieważnienia wyborów

20 i 21 listopada Marek Ciesielczyk wystąpił w głównym wydaniu WYDARZEŃ w telewizji POLSAT oraz głównym wydaniu FAKTÓW w telewizji TVN, mówiąc o pierwszym proteście wyborczym w Tarnowie, złożonym przez Nową Prawicę i stowarzyszenie Oburzeni.

Patrz informacja TVN24 na temat tego protestu – kliknij tutaj:

http://www.tvn24.pl/protest-wyborczy-w-tarnowie-zadaja-uniewaznienia-wynikow-i-powtorzenia-wyborow,490304,s.html

oraz artykuł wcześniejszy, kto, gdzie i jak ustala wynik wyborczy Ciesielczyka – kliknij tutaj:

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreader/items/czy-wyniki-wyborcze-marka-ciesielczyka-ustalane-sa-przy-urnie-czy-gdzie-indziej.html

 


Czy wyniki wyborcze Marka Ciesielczyka ustalane są przy urnie czy gdzie indziej?

Wybory w Tarnowie zostały zmanipulowane?

Mottem tego tekstu niech będą słowa redaktora Zygmunta Szycha, które ukazały się na łamach „Gazety Krakowskiej” 2 listopada 1995 roku:
„ … co byłoby, gdyby w Radzie Miasta nie było radnego Ciesielczyka i gdyby nie zechciał on… ujawniać publicznie rozmaitych nieprawidłowości? Co by było? … ludzie, którzy zdominowali Radę Miasta w Tarnowie, rośliby w siłę. Boję się, że odbywałoby się to w poczuciu rosnącej bezkarności i braku jakiejkolwiek krytyki… gdyby nie było radnego Ciesielczyka, trzeba by go było wymyślić”.

Tak zwane „wybory samorządowe”, które odbyły się 16 listopada pokazały, że w/w Marek Ciesielczyk nie może wejść do Rady Miejskiej w Tarnowie, gdyż lista, z której startował (Nowa Prawica – Oburzeni) uzyskała rzekomo 3 głosy mniej od listy SLD w okręgu wyborczym nr 3 – Piaskówka, Klikowa, Krzyż, Starówka.

Okazało się równocześnie, że w okręgu tym doszło do szeregu nieprawidłowości, o których mówił m.in. sam Ciesielczyk w głównym wydaniu FAKTÓW TVN o godz. 19:oo, 20 listopada – patrz – (po reklamach ok. 3 min):

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/fakty-20-11-2014,490794.html

 

Wyszło także na jaw, iż w tym właśnie okręgu wyborczym ponad 600 głosów uznanych zostało za nieważne. Teraz, po złożeniu protestu wyborczego, czekamy na decyzję Sądu Okręgowego w Tarnowie w sprawie ponownego przeliczenia głosów i sprawdzenia, czy rzeczywiście aż tyle głosów powinno zostać uznane za nieważne i ile z tych głosów padło na Ciesielczyka lub innych kandydatów z listy Nowa Prawica – Oburzeni – patrz informacja TVN24 na temat protestu wyborczego w Tarnowie: http://www.tvn24.pl/protest-wyborczy-w-tarnowie-zadaja-uniewaznienia-wynikow-i-powtorzenia-wyborow,490304,s.html

Problemy Ciesielczyka zaczęły się w latach 90-tych, gdy – z powodu jego walki z korupcją – zaczęto o nim mówić „sumienie Tarnowa”. Co ciekawe, Ciesielczyk zaczął osiągać znakomite wyniki wyborcze – np. jako niezależny kandydat do Senatu RP w 2001 r. okazał się najpopularniejszym politykiem w Tarnowie (w całym okręgu wyborczym zajął wówczas pierwsze „niemedalowe” miejsce) – patrz artykuły niżej:

wybory tarnow

W roku 2002 sondaże dawały mu w pewnym momencie szanse na zwycięstwo w wyborach na Prezydenta Tarnowa. Wówczas zaczęła się zmasowana kampania medialna przeciw Ciesielczykowi, a jego wyniki wyborcze nagle się zmieniły. W „Złotej Księdze Samorządu Polskiego” czytamy o dr. Ciesielczyku: „ … najbardziej tępiony radny ze względu na swą walkę z korupcją” – patrz:  http://www.marekciesielczyk.com

Jeszcze w wyborach samorządowych w 2002 roku udało się Ciesielczykowi uzyskać jeden z lepszych wyników do Rady Miejskiej w swoim okręgu – 514 głosów. Od tego momentu dzieją się rzeczy dziwne. Mimo że Ciesielczyk startuje w trzech kolejnych wyborach do Rady Miejskiej w Tarnowie w trzech różnych okręgach, w których zasadniczo różni się liczba wyborców, zawsze uzyskuje rzekomo zbliżony wynik – między 280-290 głosów, który zawsze uniemożliwia wejście do Rady Miejskiej: w roku 2006 w okręgu 4 – 283 głosy, w 2010 w okręgu 1 – 293 głosy, a w tym roku w okręgu 3 – 287 głosów, zaś lista wyborcza, na której jest Ciesielczyk uzyskuje rzekomo 3 głosy mniej niż „biorąca” mandat radnego lista SLD!

Przypomnijmy: równocześnie ponad 600 głosów w tym okręgu zostaje uznane za nieważne, a świadkowie twierdzą (co zostało zgłoszone w w/w proteście wyborczym, skierowanym do Sądu Okręgowego), iż na innej liście nie było nazwiska kandydata, który został zarejestrowany, a drugi, który z kandydowania zrezygnował za późno, był na liście, lecz komisje informowały (niezgodnie z Kodeksem wyborczym!), iż nie można na niego głosować.

Zobaczymy, ile protestów wyborczych w Polsce sądy okręgowe uznają za uzasadnione, w ilu okręgach wybory zostaną powtórzone i czy wśród nich będą także tarnowskie okręgi wyborcze?

Stowarzyszenie OBURZENI w Tarnowie
http://www.oburzeni.pl

KOMENTARZE

 • Doktorku
  .
  Nie czytasz uwaznie moich komentarzy a teraz fochy i anse ???
  A nie möwilem , ze masz wtope gwarantowana nawet we wlasnych smieciach ( sic ! ) .
  Nie nadajesz sie do polityki , zajmij sie czyms pozytecznym - zbieraniem zlomu , makulatury , butelek .
  Moze krawiectwo ?
  Yeahhhhhh....
  8-))))
 • @Max von Stirlitz 11:20:34
  Koch to Ty nie w więzieniu za jazdę po pijaku w Chicago?
 • @Max von Stirlitz 11:20:34
  Twoje komentarze tylko usprawiedliwia fakt, że siedzisz Sobie w Swoim zamku nad jakąś piękną niemiecką rzeką, przykuty do łóżka, Nic Ci nie pozostało innego jak pisać głupawe komentarze aby odreagować, że nawet dobrze klepnąć pięknej pielęgniarki z Polski nie jesteś w stanie. Żal mi Ciebie, niepełnosprytność nadrabiasz tupetem.. ale to tylko Ciebie tłumaczy, bo jak nie masz zamku i jesteś pełnosprawny, to Ty zwykła kurwa jesteś..
 • dr Marek Ciesielczyk
  .
  Mr. Mareczku ,

  ja do Waszmosci z sercem na dloni , a Acan skarzypyta .
  Nobody is perfect .
  Mam pomysl na rozwiazanie problemu Waszmosci - wizyta przyjacielska u Krzysztofa Janika .
  Serio , nie robie sobie jaj , wzruszylem sie na wspomnienie .
  Zabierasz Waszmosc : worek protein do nastrzyku solanki , jelita baranie 22 - beczka , i worek pieprzu czarnego .
  I pozamiatane .
  Siwuchy zawsze na miejscu pod dostatkiem .
  8-)))
  Good luck !
 • Pan Wkurwiony 17:54:00
  .
  Zielone bingo !
 • @Max von Stirlitz 18:05:36
  bingo -niepełnosprytna kurwa..
  Powiedz mi, czy powinienem o tym notkę popełnić, żeby wszystkie lordy astry i inne zwierzęta neonowe miały świadomość? Czy może lepiej aby to był nasz sekret?? ;)
 • Pan Wkurwiony 20:55:57
  .
  Notke ??????
  Ile juz razy obiecywales , pamiec demencyjna jak widze . Pisz co chcesz , od tego jest zaplecze kasyna_Leon23 bys glosil wlasne poglady .
  Mnie to rybka , zlota - w niemieckim Akwarium .
 • @Max von Stirlitz 21:58:00
  ale niezłe świry tu komentują...
 • dr Marek Ciesielczyk 09:42:19
  .
  Mr. Mareczku ,

  dobrze , ze Waszmosc sie odezwales w krwawej riposcie . To nie beczka jelit baranich tylko kubelek , przepraszam - zamyslilem sie .
  I pieprz czarny mielony , nie ziarnisty - ostry w zapachu i kolorze .

  Numero Uno na liscie walnietych w potylice platynowym oskardem jest swir pieknis aktorzyna Riccardo don Koalla - wlasciciel ( sic !) zaplecza Kasyna_Leon23 czytaj Waszmosc - NEon24 .
  Pan Ryszard Opara .
  A poza tym generalny syf , pijanstwo , ruja i porubstwo czyli dziwki , wöda i karty .
  Taka swiecka nowa Tradycja .
 • @Max von Stirlitz 12:16:27
  Koch chyba teraz z alkoholu przerzuciłeś na narkotyki???
 • dr Marek Ciesielczyk 09:30:34
  .
  Mr. Mareczek ,

  jak myslisz Acan o zapleczu kasyna_Leon23 - to bingo !
  Popadlem w wirtualne uzaleznienie , i musze z tym skonczyc .
  Komentowaniem .
  IV Reich wychodzi uszami i anusem wiec jest to jakas namiastka polskosci .Dla Waszmosci obecnosc na zapleczu to reklama ambicji i realizacja celu . Wkurwieni maja przyszlosc tylko potrzebna jest drobna kosmetyka finansowa na poczatek 10 duzych baniek papieru - baksöw .
  A jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi .
  Walcz dalej Doktorku - Polska jest tego warta !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930